Specjalista ds. Logistyki

Zadania / obowiązki:

  • Analiza zapotrzebowań klientów;
  • Analiza zapotrzebowań na materiały do produkcji;
  • Weryfikacja zamówień;
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP;
  • Analiza danych i przygotowanie zestawień;
  • Administracja i nadzór nad przebiegiem dokumentów;
  • Organizacja wysyłek i odbiorów towaru;
  • Zamawianie towarów w zależności od zaszeregowania;
  • Kooperacja z wydziałami magazynu, produkcji i jakości.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki, lub podobnym w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. poziom B2;
  • Znajomość systemu klasy ERP i mile widziana znajomość SAP;
  • Komunikatywność, gotowość do podejmowania wyzwań, analityczny umysł.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów
Region: kujawsko-pomorski
Termin składania aplikacji: 2018-02-01
Spodziewana data rozpoczęcia: 2018-03-01
Miejsce: Pikutkowo
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123