Inżynier ds. jakości

Inżynier Jakości

Zakres zadań:

  • Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów
  • Definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment
  • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta
  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP)
  • Przeprowadzanie audytów procesu –VDA 6.3 oraz systemu jakości IATF16949
  • Tworzenie standardów jakości
  • Wspieranie rozwoju systemu i dokumentacji jakościowej w organizacji
  • Wspieranie procesu szkolenia pracowników
  • Wspieranie analiz PFMEA
  • Proaktywny kontakt z klientem w przypadku problemów lub reklamacji
  • Wsparcie jakościowe dla produkcji
  • Regularny przegląd i aktualizacja przypisanej dokumentacji
  • Wsparcie jakościowe właściciela problemu podczas analiz problemów
  • Obserwowanie portali klientów i statusu fabryki w kartach ocen i rankingach prowadzonych przez klientów
  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki

Wymagania:

  • Minimalnie 3 lata doświadczenia w pracy inżyniera jakości branży motoryzacyjnej
  • Komunikatywna, dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA
  • Znajomość IATF 16949, VDA 6.3,
  • Mile widzialne ISO 14001
  • Znajomość jednej z technologii obróbka skrawaniem, spawanie, obróbka cieplna i powierzchniowa
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie Six Sigma
  • Znajomość MS Office, Minitab

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Region: kujawsko-pomorski
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123