SQA/ SQE- Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców

Miejsce pracy: Pikutkowo

Zadania i odpowiedzialności wynikające ze stanowiska pracy:

  • Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów.
  • Definiowanie wspólnie z zespołem wymagań jakościowych dla komponentów.
  • Monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia wymaganego poziomu.
  • Inicjowanie, nadzór reklamacji do dostawców, w tym działania i raporty 8D.
  • Doskonalenie i rozwój dostawców - minimalizacja ilości braków dostarczanych przez dostawców poprzez pracę z dostawcami nad działaniami prewencyjnmi oraz continuous improvement.
  • Prowadzenie i nadzór nad inspekcją wejściową komponentów jeżeli dostawca nie jest w stanie zapewnić zgodnych części.
  • Nadzorowanie kosztów „złej jakości” dotyczących komponentów.
  • Prowadzenie procesu re-PPAP, rekwalifikacja komponentów.
  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI) oraz działaniami doskonalącymi kluczowe wskaźniki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier).
  • Minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości dostawców.
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (ISO/TS 16949).
  • Znajomość 8D, APQP,FMEA, PPAP, VDA,SPC,MSA.
  • Znajomość zagadnień związanych ze statystyką, metrologią.
  • Umiejętność przeprowadzania audytów procesu (ISO/TS 16949, VDA 6.3).
  • Dobra praktyczna znajomość angielskiego i/lub niemieckiego będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów.
Region: kujawsko-pomorski
Termin składania aplikacji: 2018-02-01
Spodziewana data rozpoczęcia: 2018-03-01
Miejsce: Pikutkowo
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123