Incoming Quality Leader

Zakres zadań:

  • Zarządzanie obszarem inspekcji wejściowej zgodnie z 5S i standardami jakości
  • Zabezpieczenie dla produkcji części zgodnych z wymaganiami
  • Koordynowanie pracy inspektów inspekcji wejściowej
  • Koordynowanie pracy zewnętrznych firm sortujących – zlecanie i nadzorowanie sortowania
  • Codzienna współpraca z SQA
  • Prowadzanie inspekcji wejściowej zgodnie z instrukcjami:
       Inspekcie proaktywne aby zweryfikować jakość dostarczanych komponentów
       Inspekcje i sortowanie reaktywne w przypadku stwierdzonych wad na komponentach
  • Raportowanie wyników inspekcji wejściowej do SQA i dostawców
  • Organizacja zwrotów części NOK do dostawców
  • Blokowanie komponentów niezwolnionych do produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, specyfikacji
  • Umiejętność zarządzania zespołem i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Proaktywna i pełna zaangażowania postawa
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presja czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (kontakt z dostawcami)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość standardów i narzędzi jakościowych (np. PDCA, 8D, Ishikawa, 5why, 5S)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
Region: kujawsko-pomorski
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123