Technik Utrzymania Ruchu

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie.
  • Niezwłoczna reakcja na wszelkie sygnały dotyczące wadliwie funkcjonujących maszyn.
  • Kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych.
  • Dokumentowanie przestojów wynikających z nieplanowanych awarii.
  • Współpraca z operatorami maszyn w celu wzrostu efektywności i wykorzystania dostępnego parku maszynowego.
  • Modyfikacja maszyn i urządzeń pod kątem poprawy ergonomii stanowisk pracy (we współpracy z działem Technologicznym).
  • Zapewnienie spełniania zasad BHP przez sprzęt pozostający na wyposażeniu Kongsberg Automotive.
  • Wsparcie Inżynierów oraz Trenerów w prowadzeniu szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyny i urządzeń.
  • Modyfikacja/aktualizacja dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata pracy na stanowisku technika/specjalisty w dziale Utrzymania Ruchu.
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne.
  • Znajomość generalnych zasad procesów produkcyjnych.
  • Znajomość budowy i działania układów sterowania pneumatycznego i elektronicznego.
  • Umiejetność czytania rysunków konstrukcyjnych.
  • Znajomość metod systemowego rozwiązywania problemów.
  • Podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office.
  • Znajomość systemów typu CMMS będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia SEP gr. I "E" do 1KV
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Region: kujawsko-pomorski
Termin składania aplikacji: 2018-02-01
Miejsce: Pikutkowo
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123