Inżynier Utrzymania Ruchu

Zakres zadań:

  • Wspieranie pracowników działu utrzymania ruchu w naprawie, serwisie, przeglądach maszyn Tworzenie planów przeglądów maszyn, narzędzi, urządzeń
  • Opracowywanie instrukcji przeglądów
  • Nadzór nad procesami instalacji i uruchamiania maszyn (współpraca z Inżynierami Procesu, serwisami zewnętrznymi)
  • Koordynowanie i egzekwowanie zasad BHP od serwisów, wykonawców zewnętrznych Prowadzenie analiz przyczynowo –skutkowych (problem solving) oraz odpowiedzialność za wdrożenie wypracowanego rozwiązania
  • Koordynowanie (negocjowanie, zasad, zakresu) umów serwisowych (w tym od dostawców maszyn) Wyznaczenie odpowiednich stanów magazynowych części zamiennych
  • Zapewnienie odpowiednich stanów we współpracy z magazynem części zamiennych

 Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu lub serwisie
  • Doświadczenie w obsłudze prewencyjnej maszyn
  • Praktyczna znajomość TPM
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

 Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej (greenfield)
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
Region: kujawsko-pomorski
Termin składania aplikacji: 2018-02-01
Spodziewana data rozpoczęcia: 2018-04-30
Kontakty: Dorota Armata
komórkowy: +48 789 487 123