Accountant / Księgowa (-y)

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie dokumentów księgowych
  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury, listy płac, amortyzacja)
  • Rozliczanie podróży służbowych oraz weryfikacja i kontrola pozostałych wydatków pracowniczych
  • Potwierdzanie sald i wystawianie faktur sprzedaży
  • Planowanie płatności i kontrola kont bankowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentacji do sporządzenia deklaracji podatkowych CIT
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT)
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,GUS,NBP)
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz finansowych oraz zestawień

Oczekiwania:

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów
  • Znajomość systemu SAP, szczególnie modułu FI i gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w księgowaniu operacji walutowych (sprzedaż, faktury kosztowe, wyciągi bankowe)
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności program Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność i bezkonfliktowość
  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Dofinansowanie do posiłków z ramienia Pracodawcy
Region: mazowiecki
Termin składania aplikacji: 2018-05-31
Spodziewana data rozpoczęcia: 2018-06-01
Miejsce: Pruszków